mieszkania i biura z certyfikatem

Stworzone dla Twojego komfortu

Jesteśmy green!

Certyfikat BREEAM przyznawany realizacjom YAREAL, stanowi dowód na konsekwencję w naszych działaniach, wytrwałe poszukiwanie optymalnych rozwiązań oraz wysoką jakość naszych projektów. Potwierdza on naszą odpowiedzialną postawę ukierunkowaną na rozwój z poszanowaniem naturalnych zasobów.

 

BREEAM to przyznawany przez niezależną organizację, uznany w świecie system oceny jakości budynku oraz jego wpływu na mieszkańców i środowisko naturalne.

System definiuje standard najlepszych praktyk zrównoważonego budownictwa i obejmuje między innymi takie aspekty, jak ochrona środowiska i ekologia, bezpieczeństwo i komfort użytkowników, użyteczność i ekonomia. Metodologia oceny BREEAM zakłada pogłębioną analizę wszystkich właściwości inwestycji. Przyznanie danemu budynkowi czy zespołowi budynków certyfikatu BREEAM stanowi gwarancję, że zostały one zaprojektowane i wybudowane z zachowaniem najlepszych standardów oraz, że odznaczają się wysoką jakością wykonania i komfortem w użytkowaniu.

DOBROBYT SPOŁECZNY I GOSPODARCZY

Przed przystąpieniem do projektowania inwestycji YAREAL zespół analityków, ekonomistów i architektów prowadzi specjalistyczne analizy ekonomiczne i demograficzne, których celem jest określenie potrzeb i możliwości lokalnej gospodarki. Przeprowadzone badania skupiają się na zrozumieniu, w jaki sposób inwestycje YAREAL mogą wzmocnić gospodarczy dobrobyt przyszłych mieszkańców.

 

W określonych projektach uwzględniamy również wnioski z przeprowadzonych dla terenu ocen ryzyka wystąpienia powodzi, biorąc pod uwagę przyszłe, prognozowane zmiany klimatyczne. Dodatkowo nasze projekty są opracowywane w oparciu o wnioski z wykonanych przez akustyka analiz, w których określa źródła i charakter hałasu na terenie inwestycji i wokół niego. Dzięki przeprowadzonym badaniom udaje nam się tworzyć komfortowe i przyjazne dla przyszłych użytkowników przestrzenie.

 

Dbamy o to, aby tereny zielone w naszych projektach odpowiadały na potrzeby przyszłych użytkowników, zarówno w zakresie dostarczenia odpowiedniej ilości zieleni, jak i miejsc do aktywności, tworząc wysokiej jakości przestrzeń publiczną. Odpowiadając na przyszłe zmiany społeczne projektujemy przestrzenie przyjazne pieszym, w tym osobom o ograniczonych możliwościach poruszania się, czyniąc je dostępne dla wszystkich.

Zasoby i energia

Korzystamy z doświadczenia eksperta ds. efektywności energetycznej, który przygotowuje analizę komputerową, mającą na celu zmniejszenie emisji CO2 związanej z podstawowym zapotrzebowaniem na energię budynków. Dzięki zastosowaniu w projektach inwestycji zaleceń z raportu udaje się zredukować emisję CO2 nawet o ponad 15%.

UŻYTKOWANIE TERENU I EKOLOGIA

Projekty naszych inwestycji uwzględniają zalecenia ekologa, który przygotowuje dla wybranego terenu strategię ekologiczną i ocenę wpływu inwestycji na środowisko. Zastosowanie w projekcie rekomendacji strategii pozwala chronić cenne przyrodniczo elementy, a także wzmacniać bioróżnorodność terenu, tworząc przestrzeń przyjazną użytkownikom.

TRANSPORT I KOMUNIKACJA

Układ ulic, trasy piesze i rowerowe wokół naszych inwestycji są bezpieczne i pozwalają promować zrównoważone sposoby przemieszczania się. W projektach uwzględniamy odpowiednie środki zapewniające bezpieczeństwo w odniesieniu do pojazdów, pieszych i rowerzystów.

 

Dzięki położeniu inwestycji YAREAL w zwartej tkance miejskiej użytkownicy mogą korzystać z różnorodnych środków transportu publicznego.

ochrona
środowiska
recycling
przyjazne
otoczenie
bezpieczeństwo

Zielona hipoteka

czyli szybszy i łatwiejszy proces kredytowania z bankiem:

Wnioski naszych Klientów pobierane są w pierwszej kolejności

– do analizy wniosków dedykowany zostanie analityk kredytowy znający specyfikę transakcji danej inwestycji – szybciej wydana decyzja -szybsza finalizacja transakcji.

Skrócona ścieżka kontaktu z Klientem

– bezpośredni kontakt analityka z Klientem w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości – szybkie uzyskanie wyjaśnień - szybciej wydana decyzja kredytowa.

Dedykowany Doradca Hipoteczny Banku BNP Paribas Polska do obsługi Klientów

– Klienci obsługiwani są od początku do końca przez jednego Doradcę Hipotecznego, który zna daną inwestycję.

Zielona Hipoteka

– dodatkowa obniżka marży o 0,10% w przypadku finansowania nieruchomości energooszczędnych.Ostatnio oglądane

Neowo

Bemowo

2 pokoje
46.24 m2
ODEA Park Apartamenty

Gdańsk, Siedlce

ul. Legnicka, Gdańsk

2 pokoje
41.75 m2
Neowo

Bemowo

3 pokoje
53.92 m2
Neowo

Bemowo

2 pokoje
46.24 m2

Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Zaledwie 300 m od planowanej stacji metra Chrzanów, już wkrótce rozpocznie się budowa pierwszego etapu inwestycji mieszkaniowej Yareal na warszawskim Bemowie.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

Przez blisko 20 lat działalności Yareal Polska zrealizował 14 projektów mieszkaniowych i apartamentowych, a także 7 najwyższej klasy obiektów biurowo-usługowych. Wiele naszych inwestycji zyskało uznanie i zostało wyróżnionych nagrodami branżowymi.

Zobacz szczegóły
0Schowek