0

twoje mieszkanie z certyfikatem

Stworzone dla Twojego komfortu

Jesteśmy green!

Certyfikat BREEAM przyznawany realizacjom YAREAL stanowi dowód na konsekwencję w naszych działaniach, wytrwałe poszukiwanie optymalnych rozwiązań oraz wysoką jakość naszych projektów. Potwierdza on naszą odpowiedzialną postawę ukierunkowaną na rozwój z poszanowaniem naturalnych zasobów.

 

BREEAM to przyznawany przez niezależną organizację, uznany w świecie system oceny jakości budynku oraz jego wpływu na mieszkańców i środowisko naturalne.

System definiuje standard najlepszych praktyk zrównoważonego budownictwa i obejmuje między innymi takie aspekty, jak ochrona środowiska i ekologia, bezpieczeństwo i komfort użytkowników, użyteczność i ekonomia. Metodologia oceny BREEAM zakłada pogłębioną analizę wszystkich właściwości inwestycji. Przyznanie danemu budynkowi czy zespołowi budynków certyfikatu BREEAM stanowi gwarancję, że zostały one zaprojektowane i wybudowane z zachowaniem najlepszych standardów oraz, że odznaczają się wysoką jakością wykonania i komfortem w użytkowaniu.

DOBROBYT SPOŁECZNY I GOSPODARCZY

Dbamy o to, aby tereny zielone w naszych projektach odpowiadały na potrzeby przyszłych użytkowników, zarówno w zakresie dostarczenia odpowiedniej ilości zieleni, jak i miejsc do aktywności, tworząc wysokiej jakości przestrzeń publiczną. Odpowiadając na przyszłe zmiany społeczne projektujemy przestrzenie przyjazne pieszym, w tym osobom o ograniczonych możliwościach poruszania się, czyniąc je dostępne dla wszystkich.

Zasoby i energia

Korzystamy z doświadczenia eksperta ds. efektywności energetycznej, który przygotowuje analizę komputerową, mającą na celu zmniejszenie emisji CO2 związanej z podstawowym zapotrzebowaniem na energię budynków. Dzięki zastosowaniu w projektach inwestycji zaleceń z raportu udaje się zredukować emisję CO2 nawet o ponad 15%.

UŻYTKOWANIE TERENU I EKOLOGIA

Projekty naszych inwestycji uwzględniają zalecenia ekologa, który przygotowuje dla wybranego terenu strategię ekologiczną i ocenę wpływu inwestycji na środowisko. Zastosowanie w projekcie rekomendacji strategii pozwala chronić cenne przyrodniczo elementy, a także wzmacniać bioróżnorodność terenu, tworząc przestrzeń przyjazną użytkownikom.

TRANSPORT I KOMUNIKACJA

Układ ulic, trasy piesze i rowerowe wokół naszych inwestycji są bezpieczne i pozwalają promować zrównoważone sposoby przemieszczania się. W projektach uwzględniamy odpowiednie środki zapewniające bezpieczeństwo w odniesieniu do pojazdów, pieszych i rowerzystów. Dzięki położeniu inwestycji YAREAL w zwartej tkance miejskiej użytkownicy mogą korzystać z różnorodnych środków transportu publicznego.

ochrona
środowiska
recycling
przyjazne
otoczenie
bezpieczeństwo

Zielona hipoteka

czyli szybszy i łatwiejszy proces kredytowania z bankiem:

Wnioski naszych Klientów pobierane są w pierwszej kolejności

– do analizy wniosków dedykowany zostanie analityk kredytowy znający specyfikę transakcji danej inwestycji – szybciej wydana decyzja -szybsza finalizacja transakcji.

Skrócona ścieżka kontaktu z Klientem

– bezpośredni kontakt analityka z Klientem w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości – szybkie uzyskanie wyjaśnień - szybciej wydana decyzja kredytowa.

Dedykowany Doradca Hipoteczny Banku BNP Paribas Polska do obsługi Klientów

– Klienci obsługiwani są od początku do końca przez jednego Doradcę Hipotecznego, który zna daną inwestycję.

Zielona Hipoteka

– dodatkowa obniżka marży o 0,10% w przypadku finansowania nieruchomości energooszczędnych.

Ostatnio oglądane

Rezydencja Iwicka

Mokotów

ul. Iwicka 5, Warszawa

3 pokoje
136.10 m2
Rezydencja Iwicka

Mokotów

ul. Iwicka 5, Warszawa

2 pokoje
40.35 m2
Pozytywny Mokotów

Mokotów

ul. Postępu 25, Warszawa

3 pokoje
59.21 m2
Pozytywny Mokotów

Mokotów

ul. Postępu 25, Warszawa

4 pokoje
86.20 m2

Nasz standard

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Mieszkania zostały wyposażone w pakiet systemu FIBARO. Jest to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.*

Zobacz szczegóły

Yareal kupił od funduszu CA Immo kameralny budynek biurowy z 2000 roku w ścisłym centrum Warszawy.

Zobacz szczegóły

*Pakiety systemu Fibaro dostępne w wybranych inwestycjach mieszkaniowych. Szczegóły w Biurach Sprzedaży.

0Schowek