Lider pod względem jakości

Yareal Polska, wiodący deweloper w Polsce i lider pod względem jakości, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości.

WIARYGODNY
DEWELOPER


5-LETNIA
RĘKOJMIA

NOTARIALNA
GWARANCJA
STAŁEJ CENY

WSZYSTKIE
PROJEKTY
Z CERTYFIKATEM

O firmie

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Yareal Polska to wiodąca pod względem jakości firma deweloperska działająca na polskim rynku nieruchomości od blisko 20 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy w sumie 14 inwestycji mieszkaniowych w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów, a także 7 obiektów biurowo-komercyjnych klasy A – kameralnych budynków biurowych w biznesowym centrum Warszawy oraz inwestycji biurowych o kampusowym charakterze. Wybudowaliśmy ponad 2 700 mieszkań i apartamentów w 38 budynkach oraz ponad 103 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Wszystkie realizowane przez nas obiekty mieszkaniowe i biurowe powstały w optymalnych lokalizacjach, z rozwiniętą infrastrukturą i atrakcyjnym otoczeniem. Dzięki funkcjonalnym projektom i zrównoważonym rozwiązaniom, inwestycje Yareal zapewniają wyjątkową elastyczność oraz zgodność z najnowszymi kanonami jakości.

STABILNA i WIARYGODNA FIRMA

Podstawową zasadą działalności Yareal Polska na rynku deweloperskim jest wiarygodność i dbałość o bezpieczeństwo pieniędzy zainwestowanych przez naszych Klientów. Stabilne zaplecze finansowe firmy, wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i europejskim oraz dobór sprawdzonych wykonawców pozwalają na sprawną realizację kolejnych inwestycji. Indywidualnie wspieramy każdego Klienta zapewniając rozwiązania ułatwiające zakup i finansowanie nieruchomości. Reagujemy na bieżące zmiany sytuacji rynkowej, aby oferta Yareal odpowiadała zarówno potrzebom, jak i możliwościom kupujących. W ramach pięcioletniej rękojmi wszystkie zakupione mieszkania objęte są opieką naszego zespołu i specjalnie w tym celu powołanej spółki serwisowej.

 

Aby chronić Klientów przed skutkami wysokiej inflacji wprowadziliśmy korzystne dla kupujących rozwiązanie – CENĘ GWARANTOWANĄ AKTEM NOTARIALNYM - zapewniające niezmienność ceny od momentu podpisania umowy deweloperskiej aż do przekazania gotowego mieszkania.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Yareal Polska tworzy wysokiej jakości projekty w kluczowych segmentach rynku: od ekskluzywnych apartamentów, po mieszkania o podwyższonym standardzie. Budujemy również najwyższej klasy obiekty biurowo-usługowe, oferujące przyjazną przestrzeń do pracy i odpoczynku. Projekty Yareal wyróżniają się niezmiennie wyjątkową dbałością o poziom jakości i elastycznością wprowadzanych rozwiązań. Wszystkie nasze inwestycje przechodzą szczegółowy audyt poprzedzający przyznanie certyfikatu zrównoważonego budownictwa BREEAM. To ceniony na świecie wielokryterialny system certyfikacji, surowo weryfikujący ocenę jakości budynków oraz jego wpływu na mieszkańców i środowisko naturalne.

 

Przyznanie prestiżowych certyfikatów potwierdza pozytywny wpływ wdrażanych w inwestycjach Yareal rozwiązań, takich jak m.in. energooszczędne systemy obniżające koszty eksploatacyjne, elektrownie słoneczne, materiały z recyklingu, czy niskoemisyjny beton – redukują one zarówno koszty utrzymania jak i negatywny wpływ inwestycji na środowisko. Dodatkowo, na atrakcyjność inwestycji wpływają również tereny zielone projektowane przez profesjonalnych ekologów, a także materiały odporne na szkodliwy wpływ ocieplającego się klimatu, jak również rozwiązania sprzyjające integracji mieszkańców, w tym. np. ogrody społeczne. Dzięki takiemu podejściu do projektowania i budowy, budynki realizowane przez Yareal Polska zostały wyróżnione licznymi nagrodami architektonicznymi.

DZIAŁANIA ANTYINFLACYJNE

Przemyślany projekt i solidne wykonanie oraz liczne udogodnienia podnoszą standard oraz komfort zamieszkania. Jednocześnie - w połączeniu z ekologicznymi i energooszczędnymi rozwiązaniami - wpływają również na większą

wartość nieruchomości, ponieważ zapewniają właścicielom korzyści ekonomiczne. Wynikają one ze wzrostu wartości mieszkań w czasie, a także niższych kosztów utrzymania oraz wolniejszego starzenia się budynków.

więcej...mniej...

OCHRONA KAPITAŁU

Cena gwarantowana aktem notarialnym.
Umowa deweloperska z Yareal Polska to pewność stałej ceny od momentu podpisania umowy, że cena mieszkania nie ulega zmianie, nawet jeśli budowa dopiero się rozpoczyna. To idealna ochrona inwestycji przed wzrostem cen i inflacją.

17 lat

Doświadczenia na
rynku nieruchomości

14 zrealizowanych
projektów mieszkaniowych

Ponad 2 500 sprzedanych
mieszkań i apartamentów

pzfd

Od 2005 r. jesteśmy
członkiem PZFD

Silna pozycja kapitałowa
i wsparcie akcjonariuszy

7 wybudowanych obiektów
biurowych

Ponad 103 000 m2 powierzchni biurowej

Nagroda architektoniczna
Prezydenta m. st. Warszawy
GRAND PRIX 2018 ROKU
dla Nowogrodzka Square

Nagrody i wyróżnienia

Zrealizowane przez Yareal Polska projekty zyskały uznanie w środowisku branżowym, czego wyrazem są przyznane liczne nagrody.

Projekty biurowe

Nagroda architektoniczna
Prezydenta m. st. Warszawy
„GRAND PRIX 2018 ROKU”
dla inwestora budynku biurowego Nowogrodzka Square
przy Al. Jerozolimskich 93

Nagroda architektoniczna
Prezydenta m. st. Warszawy
w kategorii „Najlepszy budynek komercyjny 2018 roku”
dla budynku biurowego Nowogrodzka Square
przy Al. Jerozolimskich 93

Nagroda Construction & Investment Journal
w kategorii "ESSA Green Award”
przyznana w 2013 r. dla kompleksu biurowego
Oxygen Park w Warszawie

Nagroda EuropaProperty
w kategorii "BREEAM Application In-Process”
przyznana w 2011 r. dla budynku biurowego Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie

Nagroda Eurobuild Awards
w kategorii "New office of the Year 2011”
dla budynku biurowego Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie

Nagroda Construction & Investment Journal
w kategorii "Best refurbishment/ expansion of the year 2011”
dla budynku biurowego Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie

Nagroda CEE Quality Awards
w kategorii “Office development of the year”
przyznana w 2011 r. dla budynku biurowego Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie

Nagroda Construction & Investment Journal
w kategorii „Best Office Development”
przyznana w 2004 r. dla budynku biurowego Renaissance przy ul. Mokotowskiej 19 w Warszawie

Apartamenty i mieszkania

Nagroda Construction & Investment Journal
w kategorii
"Residential Luxury Development of the Year"
("Luksusowa inwestycja mieszkaniowa Roku”)
przyznana w 2013 r. dla inwestycji
apartamentowej Hoża 55 w Warszawie

Nagroda w konkursie Domiporta
w kategorii "Mieszkanie Roku 2014/2015" dla inwestycji mieszkaniowej
Rezydencja Konstancińska w Warszawie

Zarząd

Eric Dapoigny

Dyrektor Zarządzający
Yareal International N.V.
Prezes Yareal Polska

Eric Dapoigny związany jest z Yam Invest od 2005 roku. Odpowiada za działalność deweloperską Grupy sprawując funkcję Dyrektora Zarządzającego Yareal International oraz Prezesa Yareal Polska.

więcej...

 

W latach 1998-2005 Eric Dapoigny pracował dla Bouygues International, gdzie kierował rozwojem spółki oraz nadzorował liczne projekty deweloperskie (biura, centra handlowe, hotele, centra logistyczne) w Europie Środkowo-Wschodniej, na Środkowym Wschodzie oraz w Ameryce Łacińskiej. W latach 1986-1998 pracował dla Bouygues Immobilier, gdzie sprawował funkcję Dyrektora Projektów Mieszkaniowych a następnie Dyrektora Office Development będąc odpowiedzialnym za realizację ważnych projektów biurowych zlokalizowanych w Paryżu. Eric Dapoigny posiada tytuł magistra prawa oraz tytuł doktorski z zakresu prawa nieruchomości.

Jacek Zengteler

Wiceprezes Zarządu
Yareal Polska

Jacek Zengteler dołączył do Yareal Polska na początku 2016 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Działu Projektów Mieszkaniowych, następnie rok później powierzona mu została funkcja Członka Zarządu.

więcej...

 

Od grudnia 2019 roku objął stanowisko Dyrektora Generalnego, a od lutego 2022 roku Wiceprezesa Yareal Polska.

Z branżą deweloperską związany jest od 2002 roku. Swoją karierę zawodową rozwijał w firmie Dom Development S.A., gdzie między innymi pracował na stanowiskach Wice Dyrektora ds. Rozwoju, Dyrektora Działu Nieruchomości odpowiedzialnego za akwizycje gruntów oraz Dyrektora Działu Klienta; pełnił także funkcję Prokurenta Spółki.

Jacek Zengteler jest absolwentem studiów ekonomicznych, zdobył dyplomy MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Carslon School of Management, University of Minnesota. Ukończył liczne kursy i szkolenia związane z zarządzaniem i rynkiem nieruchomości, w tym między innymi Strategic Leadership Academy w Ican Institute, czy Real Estate Economics and Finance w London School of Economics and Political Science. Od 2019 r. jest Członkiem Zarządu Warszawskiego Oddziału PZFD, a od września 2021 r. został również powołany do Zarządu PZFD na szczeblu krajowym.

Nasze Spółki

INWESTYCJA
(jeżeli dotyczy)

SPÓŁKAKONTAKT

YAREAL POLSKA sp. z o.o.
ul. Giełdowa 1
01-211 Warszawa

Giełdowa 1
01-211 Warszawa
tel. 48 22 331 30 00
fax. 48 22 331 30 11
CRISTAL PROPERTY MANAGEMENT sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o.

Brylowska 2
(mieszkaniowa, zakończona)

YAWA sp. z o.o.12 sp. k.
YAWA sp. z o.o.13 sp. k.

Marynarska

(biurowa)

YAWA 15 sp. z o.o.

Osiedle Kolorowy Gocław
(mieszkaniowa,
zakończona)

YAWA sp. z o.o.16 sp. k.

Neopark
(biurowa)

YAWA 18 sp. z o.o.

Nowogrodzka Square
(biurowa)

YAWA 20 sp. z o.o.

Lixa AB
(biurowa)

YAWA 21 sp. z o.o.

Rezydencja Łazienki Park
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.22 sp. k.

Sienna 65
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.23 sp. k.

Vice Versa
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.24 sp. k.
YAWA sp. z o.o.25 sp. k.

Strefa Wilanów
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.26 sp. k.

Eden Włodarzewska
(mieszkaniowa,
domy jednorodzinne)

YAWA sp. z o.o.27 sp. k.

Rezydencja Chrobrego
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.28 sp. k.

Przy Bażantarni

(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.29 sp. k.
YAWA sp. z o.o.30 sp. k.

Lixa C

(biurowa)

YAWA 31 sp. z o.o.

Lixa E

(biurowa)

YAWA 32 sp. z o.o.

Giełdowa

(biurowa)

YAWA 33 sp. z o.o.


YAWA 34 sp. z o.o.

Wynalazek 1

(biurowa)

WYNALAZEK INVESTMENT sp. z o.o.

Pozytywny Mokotów
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.1 sp. k.

Rezydencja Dolina Mokotów

(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.2 sp. k.

Rezydencja Iwicka

(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.3 sp. k.

SOHO18
(mieszkaniowa)

YAWA sp. z o.o.4 sp. k.

Sobótki 15

Wzgórze Zinglera

(mieszkaniowa - Gdańsk)

YAWA sp. z o.o.5 sp. k.

Plac Kaszubski

(mieszkaniowa - Gdynia)

YAWA sp. z o.o. 6 sp. k.

Legnicka

(mieszkaniowa - Gdańsk)

YAWA sp. z o.o. 7 sp. k.


YAWA sp. z o.o. 8 sp. k.
YAWA sp. z o.o. 9 sp. k.
YAWA sp. z o.o. 10 sp. k.
YAWA sp. z o.o. 11 sp. k.
YAWEL 3 sp. z o.o.
YAWA sp. z o.o. Serwis i Gwarancje sp. k.


Świat Yareal

Cała inwestycja, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie, została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania.

Zobacz szczegóły

Zaledwie 300 m od planowanej stacji metra Chrzanów, już wkrótce rozpocznie się budowa pierwszego etapu inwestycji mieszkaniowej Yareal na warszawskim Bemowie.

Zobacz szczegóły

Yareal Polska to obecna na rynku od wielu lat, wiodąca pod względem jakości firma deweloperska, wyspecjalizowana w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i apartamentów. Firma posiada silną pozycję kapitałową

i mocne wsparcie udziałowców. Od 2005 roku aktywnie działamy w ramach Polskiego Związku Firm Deweloperskich PZFD. Jako członek PZFD przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk oraz dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

więcej... mniej...

Zobacz szczegóły

Przez blisko 20 lat działalności Yareal Polska zrealizował 14 projektów mieszkaniowych i apartamentowych, a także 7 najwyższej klasy obiektów biurowo-usługowych. Wiele naszych inwestycji zyskało uznanie i zostało wyróżnionych nagrodami branżowymi.

Zobacz szczegóły
0Schowek