Menu
Warszawa / Gdańsk

OSTATNIE MIESZKANIE!


 


Rezydencja Vice Versa to miejsce stworzone z myślą o człowieku i jego potrzebach. Cechuje je idealny balans pomiędzy estetyką a funkcjonalnością oraz pomiędzy technologią a naturą.

Projekt składa się z dwóch budynków wraz z zewnętrznym dziedzińcem tworząc przyjazną, starannie zaaranżowaną przestrzeń z elementami małej architektury i ozdobną zielenią.

Rezydencja Vice Versa oferuje mieszkania o różnych wielkościach – od kompaktowych kawalerek do przestronnych penthouse’ów. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanym układem funkcjonalnym.

Większość mieszkań wyposażona jest w loggie. Najwyższe kondygnacje obu budynków zajmują apartamenty z przestronnymi tarasami, z których rozpościera się imponujący widok na warszawskie centrum. Część lokali wyposażono w pomieszczenia pomocnicze jak pralnie i garderoby. Mieszkania na parterach posiadają prywatne ogródki.

   * ZOBACZ CERTYFIKAT

Lokalizacja

 

Rezydencja Vice Versa położona jest w nowym sercu Warszawy - dynamicznie rozwijającej się części Woli - dzielnicy od kilku lat przeżywającej spektakularny renesans. 

 • Stacja metra Rondo Daszyńskiego 8 min.
 • Muzeum Powstania Warszawskiego 10 min.
 • Skwer Alojzego Pawełka 11 min. 

 • Hala Mirowska 8 min.
 • Złote Tarasy 11 min.
 • Rynek Starego Miasta 11 min.

 

 • Park Szymańskiego 12 min.
 • Ogród Saski 13 min.
 • Łazienki Królewskie 20 min.  

 • Park Moczydło 20 min.
 • Dworzec Centralny 16 min.
 • Lotnisko Chopina 37 min.


Vice Versa to komfort i bezpieczeństwo. To znakomita lokalizacja, doskonały projekt i realizacja spełniająca najwyższe standardy. Rezydencja łączy w sobie ducha nowoczesności i przytulny charakter. Bliskość ścisłego centrum, rozwój inwestycji mieszkaniowych, biurowych, hotelowych oraz nowatorskie projekty urbanistyczne czynią ją przestrzenią o ogromnym potencjale.

Plan osiedla 

  


SMART HOME

Mieszkania w Rezydencji Vice Versa zostały wyposażone w pakiet systemu FIBARO.
Jest to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

KOMFORT
ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI
BEZPIECZEŃSTWO
STEROWANIE OŚWIETLENIEM
OSZCZĘDNOŚĆ
ZARZĄDZANIE ZABEZPIECZENIAMI

TWOJE MIESZKANIE Z CERTYFIKATEM BREEAM

Cała inwestycja Vice Versa, w tym budynki, przestrzeń użytkowa wokół nich, jak i sąsiadujące z nimi otoczenie,
została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania. 

ochrona
środowiska
przyjazne
otoczenie
recykling
bezpieczeństwo

Biuro sprzedaży


Szanowni Państwo,
zapraszamy do naszych Biur Sprzedaży.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie spotkania z naszymi doradcami odbędą się z zachowaniem aktualnych zasad i ograniczeń bezpieczeństwa, zgodnie
z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii.

W trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, chcielibyśmy poinformować, że wzięcie udziału w spotkaniu z naszymi przedstawicielami
jest równoznaczne z potwierdzeniem, że nie są Państwo objęci kwarantanną, ani nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali. Jak również, że nie kontaktowali się Państwo z osobami, które zachorowały w wyniku zakażenia wirusem COVID-19. W przeciwnym razie spotkanie w Biurze Sprzedaży Yareal niestety nie będzie możliwe.

Klientów z objawami jakiejkolwiek infekcji zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 423 80 80 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Uprzejmie informujemy, iż Biuro Sprzedaży Vice Versa
od 29 czerwca 2020 r. znajduje się przy ul. Iwickiej 3.

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować:

0Schowek